Laura Ballester

Sotscampiona +45 del Campionat de Terrassa

120 DSC 1875

Pau Castañer

Sotscampió +45 del Campionat de Terrassa

118 DSC 1872

Cesca Coronas

Campiona +45 del Campionat de Terrassa

Campiona Catalunya +50

Ariadna Costa

Semifinalista Infantil Pere Masip ATHC

Semifinalista Infantil Open Josep Pi Egara

Sotscampiona Infantil Pere Masip Cercle Sabadellès

Sotscampiona Infantil IV Open Josep Rull Egara

Campiona Infantil Màsters Terrassa Benitosports

Campiona Infantil del Campionat de Terrassa

Campiona Infantil Open Primavera CD Terrassa

Campiona Cadet Open Primavera CD Terrassa

Semifinalista Infantil Prova IV de la FCT

Campiona Infantil Campionat de Terrassa

Campiona Infantil Circuit Juvenil d’ Estiu Club Egara

Campiona Infantil Circuit Juvenil d’ Estiu CD Terrassa

Campiona Infantil Pere Masip del Set Ball

Campiona Infantil Pere Masip del CT Sabadell         

Sots Campiona Juvenil Open Tardor CD Terrassa'17

138 DSC 1919

Jordi Farré

Finalista Torneig Bronze del BPI

Sotscampió Absolut Open Primavera

Semifinalista Absolut Quadre 2 Open Tardor CD Terrassa 2017

122 DSC 1878

Sergi García

Semifinalista Absolut Open Club Tennis Sabadell

Semifinalista Absolut Open Josep Pi Egara

Campió Absolut Open Josep Rull Egara

Campió Absolut Máster de Terrasssa Benitosports

Semifinalista Absolut Open Primavera CD Terrassa

Semifinalista Absolut Obert Primavera Atlètic

Campió Absolut Campionat de Terrassa

Campió Absolut Open Club Tennis Sabadell'17

133 DSC 1906

Álex Gázquez

Campió Infantil Monty Since 90 a l’Academia Sanchez Casal

Sotscampió Infantil a l’Open Primavera del CD Terrassa

Semifinalista Infantil al Màster de Terrassa Benitosports

Semifinalista Infantil al Pere Masip del CT Set Ball

128 DSC 1891

Irune Gázquez (recull el seu germà Álex Gázquez)

Sotscampiona Benjamí del Campionat de Terrassa

Mae Grácia

Sotscampiona Aleví Obert pista ràpida a l’ ATHC

Sotscampiona Aleví Màster de Terrassa Benitosports

Sotscampiona Aleví Campionat de Terrassa     

Sotscampiona Aleví Circuit juvenil d'estiu al CDTH

123 DSC 1879

Paula Graácia

Semifinalista Infantil del Campionat de Terrassa

113 DSC 1859

Núria Hidalgo

Sotscampiona Júnior Circuit Juvenil d'Estiu al Club Egara

117 DSC 1868

Ariadna Jordan (recull el seu pare Joan Jordan)

Semifinalista Absolut Torneig Monty al CT Sant Gervasi

Semifinalista Absolut Monty Copa Since a Can Via

Joan Jordan

Semifinalista +45 del Campionat de Terras

114 DSC 1863

Mireia Jordan (recull el seu pare Joan Jordan)

Sotscampiona Absolut Open de Tardor del CD Terrassa

Sotscampiona Absolut Monty a Can Via

Sotscampiona Júnior Open de Tardor del CD Terrassa

Semifinalista Absolut Torneig Monty a Can Via

Semifinalista Absolut Monty Copa Since a Can Via

Ainoa Magallón

Semifinalista Absolut del Campionat de Terrassa

Semifinalista Màster Benitosport 2016

Finalista Circuit Monty Tour 2016           

Semifinalista open primavera del CDTH 2017

125 DSC 1884

Sergio Martín

Semifinalista Infantil Open Primavera del CD Terrassa

Jordi Nieves

Semifinalista +40 del Campionat Catalunya individual 

Semifinalista +40 del Go Play Senior del CT Teià

Semifinalista +30 del Torneig de Reis ATHC 

Semifinalista +30 a CT Andrés Gimeno

Semifinalista Absolut a l’Open de primavera del CD Terrassa 

Semifinalista Absolut al Campionat de Terrassa 

Sotscampió +40 al Màsters Go Play Sènior

Campió Dobles +40 al Campiona de Catalunya

Campió +40 del Go Play Sènior a la Acadèmia Sánchez casal

Campió +40 del Go Play Sènior al CT Turo    

Campió +40 al Go Play Sènior al CT Vilanova

Semifinalista Absolut Open de Tardor del CD Terrassa'17

137 DSC 1913

Aleix Planchat

Finalista Motor Munich al Augusta Pàdel

Semifinalista Barcelona Pàdel Tour CE Valldoreix

Semifinalista Bronze FCP CT Barcelona-Telà

Campió Barcelona Pàdel, Tour FC Júnior

Joan Piñol

Finalista Torneig Bronze del BPI

110 DSC 1855

Marina Quesada

Campiona Benjamina del Campionat de Terrassa

Sotscampiona Benjamí del Circuit Juvenil d’Estiu a l’Egara

Sotscampiona Benjamí del Circuit Juvenil d’Estiu del CD Terrassa

127 DSC 1889

Adrian Rodríguez

Sotscampió Aleví al Màster Benitosports de Terrassa

Semifinalista Aleví a l’Open de Primavera del CD Terrassa

Semifinalista Aleví al Campionat de Terrassa

124 DSC 1883

José Rodríguez

Campió Absolut Catalunya Consolació +35

129 DSC 1894

Judith Sampere

Semifinalista Infantil del Campionat de Terrassa

Rosa Sanz

Semifinalista +45 del Campionat de Terrassa

115 DSC 1865 copia

Ramon Soler

Semifinalista +45 del Campionat de Terrassa

Josep Maria Vives

Campió +45 del Campionat de Terrassa

132 DSC 1901