Dissabte 3 de març es van entregar els premis i reconeixements de tennis i pàdel en el “Sopar de la raqueta i la pala” que es va celebrar al Restaurant Les Pedritxes del Club.

 

Es van donar premis en les competicions: Campionat Social 2018, Social de Dobles 2017, Lliga Social de Pàdel i Lliga social Tennis 2017 (una de les competicions socials més consolidada).

Clica per accedir a la galeria fotogràfica de l'entrega de premis.

 

Campionat Social 2018

Benjamí Masculí

Participants: Biel Casanova, Marc Gutierrez, Martí Yanes i Eric Sanchez, Aleix Molina.
Sotscampió: Gerard Jansà
Campió: Ferran Vives

Aleví Femení

Participants: Laia Martinez, Ivet Valverde, Blanca Rodriguez, Blanca Lopez, Laia Solanellas
Sotscampiona: Alba Lopez
Campiona: Anna Santander

Aleví Masculí

Sotscampió: Arnau Solanellas
Campió: Victor Segarra

Infantil Masculí

Participants: Marc Molina, Pau Rodriguez, Roger Piqué i Sergio Ulloa
Sotscampió: Gerard Membrilla
Campió: Adrian Rodriguez

Infantil Femení

Participants: Mae Gracia
Sotscampiona: Laura Segarra
Campiona: Judith Sampere

Cadet Masculí

Participants: Martí Font, Oscar Escofet, Xavi Hidalgo, Pau Albeniz, Sergi Torrent, Gerard Colàs i Jan Santander
Sotscampió: Sergio Martin
Campió: Alex Gazquez

Cadet Femení

Participants: Julia Bel, Ivet Amat
Sotscampiona: Paula Gracia
Campiona: Ariadna Costa

Júnior Masculí

Participants: Nabil Sarrate
Sotscampió: Arnau Garcia
Campió: Albert Cabané

Júnior Femení

Participants: Xell Costa i Queralt Badia
Sotscampiona: Nuria Hidalgo
Campiona: Carla Sampere

 

Social de Dobles 2017

4a Categoria

Finalistes: Salva Torres - Toni González
Campions: Francesc Vera - Toni Bolde

3a Categoria

Finalistes: Pep Solanellas - Xavi Torrent
Campions: Christian Van der Pas - Xavi Esplugas

2a Categoria

Finalistes: Enric Cabané - Albert Cabané
Campiones: Cesca Coronas - Laura Ballester

1a Categoria

Finalistes: Joan Marsal - Xavi Prat
Campions: Xavi Garcia - Antonio González

 

Trofeus Lliga Social de Pàdel

Toni González - Anna Comas - 2ª mixte

Gemma Martí - Mireia Medé - 2ª femení

Sergi Sánchez - Bernat Zapater - 2ª masculí

 Aleix Planchat i Joan Piñol

Joan Piñol - Tamara Ocaña - 1ª mixte

Oriol Garrido - Sergi Garcia - 1ª masculí

Ainoa Magallón - Laura Oliveres - 1ª femení

 

Lliga social Tennis 2017

Classificació 5ª Categoria

Tercer classificat: Mar Escamilla
Finalista: Marc Antolí
Campió: Raul Reyes

Classificació 4ª Categoria

Tercer classificat: Jaume Ribas
Finalista: Sergi Sánchez
Campió: Marc Montaña

Classificació 3ª Categoria

Tercer classificat: Vicenç Hernández
Finalista: Antonio González
Campió: Àlex Gázquez

Classificació 2ª Categoria

Tercer classificat: Martí Rodríguez
Finalista: Francesc Molins
Campió: Xavi Garcia

Classificació 1ª Categoria

Tercer classificat: David del Moral
Finalista: Jose Rodríguez
Campió: Sergi Garcia

 

Menú

Menú Júnior o Esportista

Menú Infantil (fins 10 anys)

Per Picar

Xips vegetals

Pastes de full salades

Mini croquetes del perol

Copa de Cava de benvinguda

Espaguetis a la Bolonyesa

Escalopa de pit de pollastre amb

 patates fregides

Pastis de tennis i pàdel

Aigua, refresc

Plat combinat amb Espaguetis i

Escalopa de pollastre amb

patates fregides

Pastis de tennis i pàdel

Aigua, refresc

D'Entrant

L’Amanida de Salmó Marinat

i 3 cues de Llagostí

De Segon

El Ternasco d’Aragó

amb patates  a lo pobre

o

El Llom de bacallà confitat amb

crema de calçots i salsa Romesco

   
Per Postres

El Pastis de tennis i pàdel

   

La Barreta de Pa

Aigües, Vins Raimat , Cava Roger de Flor

Els Cafès,  Infusions

   

Calendari d'Actes del Club